"13:30 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 14:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya), 14:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Armutlu (İhlas), 15:25 Armutlu (İhlas) - Bursa (Mudanya)"