<p><br> "13:30 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 14:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya), 14:00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Armutlu (İhlas), 15:25  Armutlu (İhlas) - Bursa (Mudanya)"</p><p> </p>